Vítejte 

Vítejte na webu olomouckého kadeřnictví Donna In Hair Studio.

Nabízíme Vám profesionální kadeřnické služby v našem studiu. Dopřejte si špičkovou péči v luxusním prostředí! Nebudete zklamáni...

Sleva pro studenty 15%

Ceník 

Ceník kadeřnictví Donna In Hair Studio Olomouc ve formátu PDF.

Kontakt 

Donna In Hair Studio
Schweitzerova 527/39
779 00 Olomouc

Telefon:

Jana Šrámková 603 498 573
Marie Schafferová
Svozilová

604 763 029


Provozní doba:

Pondělí-sobota dle objednávek

Produkty


Alterna - Profesionální vlasová kosmetika
Profesionální vlasová péče Alterna nabízí revoluční přípravky, které určují standard pro tu nejluxusnější vlasovou kosmetiku na světě. Náš závazek je jasný a jednoduchý. Alterna přichází s opravdovou inovací. Nepřináší sliby, ale výsledky, na kterých stavíme naši pověst. Její prokazatelné výsledky ohromily řady celebrit, které se pyšní tím, že vlasy mají krásné díky Alterně.» Další informace o značce Alterna naleznete zde.Previa Haircare - Profesionální vlasová kosmetika

  • VYROBENO V ITÁLII - Naše produkty jsou kompletně navrhovány a vyráběny v Itálii, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.
  • KVALITA - Díky sofistikovanému složení produktů bohatého na přírodní aktivní látky jsou vlasy zdravé, hedvábné a lesklé.
  • PÉČE - Produkty, které neobsahují Sles, Dea a Parabeny, mají vynikající výsledky v péči o pokožku a vlasy.
  • EKOLOGIE - Naše obaly jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů a mají minimální vliv na životní prostředí.


» Další informace o značce Previa Haircare naleznete zde.


Tangle Teezer

Tangle Teezer ("tengl týzr") je profesionální kartáč určený k rozčesávání vlasů. Vytvořil jej kolorista celebrit Shaun P. a jeho výsledky ohromily celý kadeřnický průmysl prakticky ze dne na den! Je doporučován předními vlasovými stylisty, získal nespočet cen a k dostání je v těch nejlepších kadeřnických salonech po celém světě. Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a během chvíle jemně a bez namáhání rozčeše i ty nejzacuchanější vlasy – mokré i suché. Zabraňuje lámání a třepení vlasů a obnovuje jejich přirozenou pružnost a lesk.

Tangle Teezer se skvěle hodí pro všechny typy vlasů včetně vlnitých a prodloužených. Bezbolestné rozčesání s nadšením uvítají i děti, které tento kartáč překřtili na „kouzelný“. Právě pro malé princezny Tangle Teezer vytvořil kouzelný květináč se snadno uchopitelným kartáčem ve tvaru květiny, který v sobě ukrývá dostatek místa na sponky a gumičky.» Další informace o kartáčích Tangle Teezer naleznete zde.


Invisibobble

Díky svému specifickému tvaru gumička Invisibobble po sobě na vlasech nezanechává žádnou stopu. Kolem culíku vytváří minimální tlak, a přesto vlasy pevně drží pohromadě. Nosit ji tak můžete celý den – bez ohledu na to, zda jste zrovna v posilovně, ve vodě, v kanceláři nebo zda jste se doma rozhodly, že si na chvíli zdřímnete. I po celodenním nošení na vlasech nenajdete po Invisibobble jedinou stopu. Gumičku navíc můžete nosit i na zápěstí jako stylový náramek.

Výhody Invisibobble: revoluční stylingový nástroj, téměř neviditelné, žádné rotřepené konečky vlasů, nezpůsobují bolest hlavy, antialergenní, voděodolné.

Dostupné ve 3 variantách - Original, Nano, Power.» Další informace o gumičkách Invisibobble naleznete zde.